تبلیغات
اخبار نورآباد ممسنی

اخبار نورآباد ممسنی
خش اومیت ، پاتون سر تیلمون (وجدان تنها محکمه ای است که نیاز به قاضی ندارد)کپی فقط با ذکر منبع آزاد است
نویسندگان
نظر سنجی
کاندیدای مورد نظر شما برای انتخابات مجلس نهم :پیوندهای روزانه
خبار انتخابات مجلس در ممسنی و رستم / یکم بهمن ماه :

- ابلاغ اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده مرحله دوم از سوی هیئت نظارت استان به فرمانداری نورآباد
- گسترش شایعات و ایجاد تنش در جامعه در خصوص اسامی کانداداهای تایید و رد صلاحیت شده

  امروز اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس در مرحله دوم بررسی صلاحیت ها از سوی هیئت نظارت استان فارس به فرمانداری ممسنی ابلاغ شد. در این لیست احتمال وجود نام برخی از کاندیداها که در مرحله اول بررسی صلاحیت ها ، صلاحیت آنان از سوی هیئت اجرایی شهرستان احراز نشده بود وجود دارد. این احتمال نیز وجود خواهد داشت که نام برخی از کاندیداهای تایید صلاحیت شده در مرحله اول در این لیست نباشد. این در حالی است که جامعه و مردم  در حال سوختن در تب شایعات می باشند. امروز همه صحبت ها و بحث ها در شهر و روستا مربوط به خبر اسامی تایید صلاحیت شدگان می باشد ، خبرهایی که می توان تفاوت آنان را در هنگام مواجهه با طرفداران هر کاندیدا مشاهده کرد. با این حال امروز تعدادی از کانداداهای تایید صلاحیت شده در مرحله اول بدون در نظر گرفتن شایعات مبنی بر رد صلاحیت شدن آنان ، با به راه انداختن گروه های بزرگ از حامیان خود ، به دید و بازدید و برای قرائت فاتحه در مراسم ترحیم برخی از درگذشتگان ، در محله ها و روستاهای مختلف حضور پیدا کردند و به طور یقین اعلام داشتند در این مرحله نیز تایید صلاحیت شده اند. باید اذعان داشت آنچه که اکنون در میان افراد جامعه دیده می شود آشفتگی و تنش موجود بر سر اثبات سخن در خصوص اسامی تایید صلاحیت شدگان می باشد.
آرامش، از لزومات هر جامعه می باشد که این لزوم در ممسنی بیش از هرجای دیگر احساس نیاز می شود. در این شرایط حساس گروهی از مردم به طور خواسته و ناخواسته با نشر خبرهای غیرموثق بر این آشفتگی ها می افزایند آن هم در جامعه ای که بعضی از تعصبات افراطی از سوی برخی از افراد با ایجاد کوچکترین جرقه ای باعث بر افروخته شدن آتش کینه و دشمنی در میان آحاد جامعه می گردد.
با این حال سایت ممسنی جوان با در نظر گرفتن اصول حرفه ای اطلاع رسانی و شرایط حساس جامعه، از اعلام اخبار غیر رسمی مربوط به اسامی تایید صلاحیت شدگان مرحله دوم از سوی منابع غیر رسمی و قبل از اعلام آن از سوی فرمانداری بجد اجتناب می کند و در صورت اعلام این اسامی از منابع رسمی ، آن را به اطلاع عموم مردم شریف ممسنی و رستم خواهد رساند.

 

http://www.mamasanijavan.com/dl/image/post/Post169.jpg
[ پنجشنبه 6 بهمن 1390 ] [ 11:18 ق.ظ ] [ mahan khorshidi ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

توجه:بیش تر مطالب از سایت:mamasanijavan.com گرفته شده است در صورت مایل بودن به سایت اصلی سر بزنید .
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


تبادل لینک

خرید بک لینک